Jdi na obsah Jdi na menu
 


A čím naše miláčky krmíme?

Pejsci: Jelikož jsou naše milí psí tvorečkové velmi mlsný, tak jim to střídáme(upřímně se jim ani nedivim, kdo chtěl žrát furt dokola stejný žrádlo).........nejčastěji jim dáváme granulky(nejlépe Chappi s grilovaným masem) smíchané s konzervou(nesmí to být však paté,ale hezky kousky) a když je todle omrzí, tak jim s konzervou mícháme houskové knedlíky.  A samozřejmě občas dostanou i nějaký ten kousek masíčka co zbyde od oběda či večeře, ale časem i nějakou tu psí mlsku.   

                                                                              

 

Kočičky: Když byly maličký, tak jsme jim dávali granulky pro kočičí miminka zančky Friskies. Ale po tom, co se našemu vykastrovanému kocourkovi udělal zánět močového měchýře, právě ze špatného žrádla, jsme jim začali kupovat Whiskas pro sterilizované kočky a oni se po nich můžou utlouct. Takže pokud máte doma vykastrovanou číču,tak jí kupujte papání POUZE PRO STERILIZOVANÉ KOČKY! 

                                                                                               

Králíček: Náš ušáček má ze všeho nejvíc na světě nejradši ovesné vločky. Může se po nich utlouct. K tomu mu ještě dáváme granulky pro hlodavce, tvrdý chléb a seno a je spokojený